Bezpečnosť

Vďaka našim zabezpečovacím systémom máte istotu, že vaša domácnosť, firma či chata bude v bezpečí. Môžete bez obáv vyraziť na dovolenku do zahraničia a nemusíte sa neustále obávať, či vám náhodou niekto nevykradne dom alebo sklad.

Ochrana pred zlodejmi

Primárnou úlohou zabezpečovacieho systému je chrániť objekt a pozemok pred neželanými návštevníkmi. V dnešnej dobe už zlodeji využívajú pokrokové technológie, ktoré im umožňujú pomerne ľahko prekonať lacnejšie spôsoby zabezpečenia. Jednoducho, nie je zabezpečenie ako zabezpečenie.

Vďaka nami ponúkaným systémom od výrobcov Eldes, Paradox, Hikvision či Jablotron však môžete vždy pokojne spávať. Títo poprední svetoví výrobcovia neustále svoje riešenia zabezpečenia aktualizujú a prispôsobujú najnovším štandardom. Vy tak budete o krok vpred pred zlodejmi či vandalmi.

Myslíme aj na iné riziká

Zabezpečenie objektov nie je len o ochrane pred zlodejmi. Váš majetok môže ohroziť aj požiar, výbuch plynu či únik vody. Dokonca, tieto hrozby vedia častokrát napáchať väčšie škody než vandali. Naše zabezpečovacie systémy však chránia aj pred nimi.

Komplexné zabezpečenie môže byť vybavené aj presnými senzormi, ktoré monitorujú kvalitu ovzdušia či prítomnosť vody na podlahách. Akonáhle dôjde k zaznamenaniu niečoho neobvyklého, ihneď vás informujú. Vy tak viete zakročiť skôr, než dôjde k veľkým škodám.

Spoľahlivé zapojenie

Myslite na to, že zabezpečovací systém musí byť integrovaný do elektroinštalácie objektu. Pokiaľ sa rozhodnete ušetriť a inštaláciu zveríte do rúk neskúsenej firme, môže sa vám stať, že vzniknú nebezpečné poruchy. Skrat v elektroinštalácii je častou príčinou požiaru.

S inštaláciami zabezpečovacích systémov máme dlhoročné skúsenosti a disponujeme osvedčením, ktorý nás oprávňuje vykonávať úpravy na elektroinštaláciách. Celý systém zapojíme profesionálne, aby fungoval hladko a bez rizika fatálnych porúch.