Certifikačné školenie - Loxone 2023

Loxone silver partner

V dňoch 23. - 24.01.2023 sme sa zúčastnili dvojdňového odborného certifikačného školenia firmy Loxone, vďaka ktorému sme sa stali Loxone Silver partnerom.

Spoločnosť Loxone je popredným európskym výrobcom Smart home technológií s centrálou v Rakúsku. Ponúka široké spektrum riešení pre zabezpečenie domácnosti a jej automatizáciu. Portfólio produktov zahŕňa riešenia pre ovládanie osvetlenia, kúrenia, tienenia a mnoho iného. Rovnako ponúka široké možnosti zabezpečenia domácnosti, či už pred nevítanými návštevníkmi alebo pred požiarom či vytopením. Veľkou výhodou systémov Loxone je možnosť kombinovať bezdrôtové a zbernicové zariadenia, a vytvárať tak komplexný systém schopný ovládať celú domácnosť. Loxone riešenia je možné implementovať do projektov v rôznych štádiách realizácie, či už ide o projekt v úplných začiatkoch alebo o plne obývanú a zariadenú nehnuteľnosť.

LOXONE VÁM ŠETRÍ PENIAZE

Správnym naprojektovaním a naprogramovaním dokáže systém Loxone ušetriť nemalé peniaze, a to predovšetkým na kúrení a spotrebe elektrickej energie. Rozšírením systému o detektory prítomnosti, môže systém automaticky zhasínať svetlá, vypínať hudbu, či prepnúť kúrenie v danej miestnosti do režimu ECO.

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT

Automatizované funkcie Loxone systému Vám môžu výrazne zjednodušiť život. Dobrým príkladom je systém automatického ovládania žalúzií, kedy sa rolety, či žalúzie naklápajú, resp. spúšťajú na základe informácii z meteostanice a zabraňujú tak prehrievaniu interiéru. Ďalším príkladom je odchodová rutina, kde jednoduchým poklepaním po tlačidle dokážete prepnúť systém do režimu neprítomnosť, čo má za následok vypnutie všetkých svetiel, stlmenie kúrenie a zapnutie alarmu.

CERTIFIKOVANÝ PARTNER ZNÁMKA KVALITY

Veľkým bonusom pre koncového zákazníka je certifikačný systém firmy Loxone. Nutnosť certifikovať sa montážnym partnerom prináša do inštalácie profesionalitu a odbornosť. Systém certifikácie predchádza nepríjemným skúsenostiam zákazníka s neodborným a neprofesionálnym prístupom montéra a celkovo s nepríjemnou skúsenosťou so systémom a samotnou firmou Loxone. Sme radi, že sme sa stali súčasťou Loxone rodiny a že sa môžeme hrdiť titulom Loxone Silver Partner. Veríme, že sa k nám v blízkej budúcnosti pridáte aj vy a spoločne do vášho domova prinesieme komfort, bezpečnosť a efektivitu energií.