Certifikačné školenie - eldes 2021

Zúčastnili sme sa dvojdňového odborného certifikačného školenia ohľadom zabezpečovacích systémov Eldes, ktoré sa konalo 24. – 25.8. 2021. Získali sme tak množstvo nových aktuálnych informácií a stali sme sa certifikovaným montážnym partnerom.

Spoločnosť Eldes je jedným z popredných európskych výrobcov zabezpečovacích systémov. V jej portfóliu produktov nájdete jednoduchšie riešenia určené pre malé objekty, ale aj komplexné zabezpečovacie systémy s prvkami automatizácie. Benefitom systémov Eldes je skutočnosť, že jednotlivé komponenty medzi sebou komunikujú bezdrôtovo. Inštalácia zabezpečenia je tak skutočne rýchla a bezprašná.

Komplexné odborné školenie

V rámci školenia, ktoré sa konalo v úzkej kooperácii s výrobcom, sme sa podrobne zoznámili s najnovšími riešeniami zabezpečovacích systémov. Získali sme informácie o vlastnostiach ústredne ESIM384, drôtovom a bezdrôtovom zapojení, ovládaní, komunikácii, kľúčenkách a možnostiach automatizácie domácnosti.

Do hĺbky sme boli oboznámení s možnosťami konfigurácie systémov, aplikáciou Eldes Utility, vytváraním kódov, rôznych zón či nastavovaním notifikácií.

Možnosti automatizácie

Druhý deň školenia bol zameraný na automatizáciu. Oboznámili sme sa s konfiguráciou rôznych systémov – čo sa má stať po prekročení či poklese teploty, ako sa nastavuje otváranie brán či odťahovanie žalúzií. Získali sme poznatky o importe a exporte dát, cloudových riešeniach, časovačoch a aplikácii Eldes Security.

Sme certifikovaným partnerom Eldes!

Po úspešnom ukončení školenia sme získali prestížny certifikát partnera a účastníka vernostného programu Eldes. Nielenže disponujeme najnovšími poznatkami o fungovaní moderných systémov zabezpečenia, ale naviac máme prístup aj k rôznym špeciálnym ponukám. Našim klientom tak vieme poskytnúť tie najvýhodnejšie riešenia a služby, na ktoré sa môžu spoľahnúť.