Kto sme

SS4U poskytuje svojim zákazníkom služby v oblasti elektroinštalácie a v oblasti zabezpečovacích, kamerových a smart-home systémov. U nás nájdete kompletnú ponuku moderných, cenovo dostupných a overených produktov, vďaka ktorým efektívne zabezpečíte ochranu svojho majetku, ale taktiež zvýšite úroveň vášho komfortu, a to prostredníctvom spomínaných smart home riešení.

Našim cieľom je ponúknuť svojim zákazníkom kompletný servis v oblasti inteligentných riešení pre domácnosť, vďaka čomu im vieme zabezpečiť ochranu, pohodlie a v neposlednom rade aj úsporu času a peňazí. Vďaka našej komplexnosti dokážeme zabezpečiť zariadenie objektu od jeho úplného začiatku, až po finálnu podobu. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, prihliadame na jeho konkrétne požiadavky a predstavy spoločne sa snažíme nájsť čo najlepšie riešenie. Ponúkame teda komplexné riešenia presne na mieru.

Chceme, aby naše riešenia robili životy klientov komfortnejšími a bezpečnejšími, a preto veríme, že naše riešenia budú jedného dňa uľahčovať život aj Vám.

Ing. Peter Chochrun

Projektový inžinier

Naša vízia

Naším cieľom nie je predať čo najviac kamier či senzorov. Vieme, že na to, aby zabezpečovací systém fungoval skutočne hladko a spoľahlivo, musí byť nainštalovaný odborne. Je potrebné vykonať určité zásahy do elektroinštalácie a všetko navzájom zladiť.

Práve preto poskytujeme naše služby klientom, ktorí chcú komplexné riešenie na mieru. Naším produktom nie je kamera či senzor, ale komplexné zabezpečenie, ktoré funguje. Snažíme sa vzdelávať majiteľov rodinných domov, firiem či chát o tom, ako dôležité je kvalitné zabezpečenie, aké prináša benefity a na ktoré veci si pri ňom dávať pozor.

Chceme, aby naše riešenia robili životy klientov komfortnejšími a bezpečnejšími. Aby sa už nikdy nemuseli obávať o to, či ich po návrate z dovolenky nebude čakať vykradnutý alebo vytopený dom. Aby nemuseli svoju firmu či chatu chodiť neustále kontrolovať osobne, ale aby ju mali stále pod palcom.

Veríme, že naše riešenia budú jedného dňa uľahčovať život aj vám!

Tím smart-alarms

Kvalita

Pracujeme výhradne s renomovanými dodávateľmi, ktorí garantujú spoľahlivosť a dlhú životnosť.

Profesionalita

Disponujeme certifikátmi priamo od výrobcov zabezpečovacích systémov. Môžete nám dôverovať.

Bezpečnosť

Postaráme sa o to, aby bol váš objekt chránený nielen pred zlodejmi, ale aj mnohými ďalšími rizikami.

Naše princípy

• Vždy hľadáme optimálne riešenie pre zákazníka, ktoré bude spĺňať jeho požiadavky.
  • Spolupracujeme výhradne s renomovanými výrobcami zabezpečovacích systémov.
  • Poskytujeme komplexné služby, od výberu systému, cez inštaláciu až po servis.
  • Zúčastňujeme sa pravidelných školení, vďaka ktorým máme vždy aktuálne informácie.

Naše štandardy

V rámci štandardov sme nekompromisní. Latku máme nastavenú vysoko, aby sme našim klientom poskytli vždy to najlepšie riešenie.

Neriskujeme lacné alternatívy a neoverené produkty. Spolupracujeme len s kvalitnými dodávateľmi, vďaka ktorým vieme garantovať funkčnosť a spoľahlivosť.

Kladieme dôraz na efektívne pracovné postupy a optimálnu konfiguráciu, ktorú odporúča samotný výrobca.