Kvalita

Pracujeme len s tými najlepšími. Na zabezpečovací systém sa musíte vedieť na 100 % spoľahnúť. Akýkoľvek nedostatok môže znamenať ohrozenie vášho majetku. U nás máte istotu, že získate špičkové riešenie, ktoré vám bude bez problémov fungovať dlhé roky.

Prečo neriskovať lacné zabezpečenie?

Na trhu dnes nájdete množstvo firiem, ktoré ponúkajú zabezpečovacie systémy za nižšie ceny než my. Avšak, kľúčový rozdiel je v značkách, s ktorými spolupracujú. Mnohí objednávajú kamery, senzory či celé systémy od lacných dodávateľov z Číny. Na prvý pohľad získavate špičkové zabezpečenie za lukratívnu cenu, no po niekoľkých týždňoch či mesiacoch zrejme prídete na to, že ste ušetrili na nesprávnom mieste.

Lacné riešenia zabezpečenia majú nižšiu presnosť, preto sa pri nich môžu objavovať falošné poplachy. A naopak, keď skutočne vznikne nebezpečenstvo, systém ho nemusí zachytiť. Neraz sa objavujú aj problémy s fungovaním pri zhoršených poveternostných podmienkach. Systém vám môže hlásiť rôzne chybové správy, v dôsledku čoho budete len zbytočne strácať čas riešením servisu.

Overení dodávatelia

Spolupracujeme výhradne so svetoznámymi renomovanými výrobcami zabezpečovacích a kamerových systémov ako Jablotron, Eldes, Paradox alebo Hikvision. Garantujeme tak spoľahlivosť a bezchybnosť fungovania za akýchkoľvek podmienok. Máme skúsenosť, že tieto systémy vydržia bez problémov slúžiť aj viac ako 10 rokov.

Certifikované postupy

Na to, aby dokázal zabezpečovací systém hladko a bezchybne fungovať, musí byť správne namontovaný a nastavený. Pravidelne sa zúčastňujeme školení priamo u výrobcov, ovládame tak najnovšie metódy optimálneho zapojenia. Jednotlivé systémy poznáme do hĺbky, takže ich dokážeme správne nakonfigurovať.

V neposlednom rade, s inštaláciami zabezpečovacích a kamerových systémov máme dlhoročné skúsenosti. Vieme, čo funguje a ktorým chybám sa vyhýbať. Môžete sa tak na nás vždy spoľahnúť.