Čo je nové

Recertifikácia jablotron

V máji tohto roku sme sa zúčastnili recertifikačného školenia organizovaného spoločnosťou Jablotron Slovakia, vďaka ktorému sme aj naďalej oprávnení ponúkať kvalitné a cenovo dostupné produkty Jablotron. Témou školenia bolo oboznámenie montážnych partnerov s informáciami o nových produktoch a službách poskytovaných spoločnosťou Jablotron. Venovali sme sa taktiež problematike častých montážnych chýb a problémov, ktoré oddelenie podpory spoločnosti rieši. Absolvovanie pravidelných certifikačných školení je podmienkou, ktorú musí ju splniť každý montážny partner Jablotronu na to, aby mohol predávať a montovať produkty spoločnosti.

Jablotron novinky

Hlavnou novinkou je rozšírenie farebnej škály produktov. K štandardnej bielej a osvedčenej hnedej farbe pribudli aj antracitová a sivá farba, ktoré dodávajú domácnosti elegantný a moderný dizajn. Okrem týchto dizajnových zmien pribudli do portfólia Jablotron aj nové produkty, ako napríklad inteligentné zásuvky, nový bezdrôtový detektor otrasu alebo náklonu, či bezdrôtový záplavový detektor.
Spoločnosť Jablotron prichádza aj s rozvojom v oblasti bezpečnostných služieb. Od marca tohto roku začala ponúkať svojim zákazníkom bezpečnostné služby s výjazdom v lokalitách Pezinok a Senec. V súčasnosti je služba zabezpečovaná aj v celej Bratislave, Nitre, Dunajskej Strede a v ďalších mestách. Z rozširovaním pôsobnosti tejto služby do ďalších regiónov Jablotron pokračuje aj naďalej. Jej aktuálnu dostupnosť si vie zákazník overiť u nás, resp. priamo v spoločnosti Jablotron.

Výhody Jablotronu

Záver tohto príspevku by sme chceli venovať hlavným výhodám produktov Jablotron a samotnej spoločnosti Jablotron. Produkty sa, ako už bolo napísané, vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality. Sú neustále vyvíjané a zdokonaľované tak, aby sa zvyšovala ich životnosť, a tým aj spokojnosť zákazníkov. Priame zastúpenie spoločnosti na Slovensku, a s tým spojená dostupnosť produktov a služieb, dáva firme Jablotron výraznú výhodu pred konkurenciou. Dostupný servis a zákaznícka podpora v slovenskom jazyku, neustála snaha zlepšovať sa a rozširovať portfólio produktov a služieb, stavia spoločnosť Jablotron medzi popredných výrobcov zabezpečovacej techniky.

CERTIFIKOVANÝ PARTNER ZNÁMKA KVALITY

Veľkým bonusom pre koncového zákazníka je certifikačný systém firmy Jablotron. Nutnosť certifikovať sa montážnym partnerom prináša do inštalácie profesionalitu a odbornosť. Systém certifikácie predchádza nepríjemným skúsenostiam zákazníka s neodborným a neprofesionálnym prístupom montéra a celkovo s nepríjemnou skúsenosťou so systémom a samotnou firmou Jablotron.