Profesionalita

Ponúkame služby a riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Pokiaľ by ste neradi riskovali neodbornú manipuláciu a chcete mať istotu, že zabezpečovací systém vám bude vždy spoľahlivo fungovať, budeme pre vás vhodným partnerom.

Školenia priamo u výrobcov

Poctivo sa zúčastňujeme odborných školení. Priamo od výrobcov dostávame tie najnovšie informácie o aktuálnych produktoch, správnom zapojení a nastavení.

Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž zabezpečovacieho systému od nás, máte istotu, že bude prevedená presne podľa odporúčaní a pravidiel výrobcu. Vďaka profesionálnej inštalácii bude všetko fungovať na 100 % a nemusíte sa obávať rôznych nečakaných porúch.

Oprávnenie na úpravy elektroinštalácií

Disponujeme oprávnením na vykonávanie úprav v rámci elektroinštalácií. Neraz sa stáva, že montáž zabezpečenia vyžaduje pozmeniť niektoré časti elektroinštalácie, aby všetko fungovalo správne. Jednotlivé úpravy vykonáme odborne, takže sa nemusíte báť, že v dôsledku nich vám niečo v domácnosti či firme prestane fungovať.

Riešenia na mieru

V zabezpečovacích systémoch, ktoré predávame, sa skutočne vyznáme. Odpoveď „neviem“ by ste od nás očakávali márne. Radi si vypočujeme vaše požiadavky a na základe nich vám odporučíme, ktoré riešenie bude najlepšie pre vás. Vysvetlíme vám, ako systém funguje a odpovieme na všetky vaše otázky.

Profesionálna podpora

Pre našich zákazníkov sme neustále k dispozícii. Pokiaľ potrebujú niečo upraviť, zmeniť, prípadne majú akúkoľvek otázku, kedykoľvek nás môžu kontaktovať a my im bezodkladne pomôžeme. Poskytujeme kompletnú servisnú podporu a v prípade záujmu dokážeme zabezpečovací systém dodatočne obohatiť aj o ďalšie funkcie. Záleží nám na tom, aby každý klient dostal od nás prvotriedne riešenie, s ktorým bude spokojný.